arena logo

Arena racing odelo za devojčice – Powerskin ST Next OB (Crveno)

9.099,00 RSD

Potpuno novo Arena racing odelo za devojčice Powerskin ST Next OB pruža maksimalne performanse mladim plivačicama.

Inovacija koja ostavlja bez daha. Arena Powerskin ST Next OB racing odelo za devojčice je prvo takmičarsko tehničko odelo koje uključuje reciklirani materijal. Ova poboljšana verzija Powerskin ST Next OB odela je izdržljivija i znatno lakša, upija manje vode i smanjuje otpor. Sledeća generacija Powerskin dečjih odela obezbeđuje optimalnu kompresiju i potporu mišićima. Odelo je odobreno od FINA.

Šifra proizvoda: 005877-401 Kategorija: Oznake: , ,

Karakteristike:

  • Optimalna kompresija – Racing odelo za devojčice Powerskin ST Next OB ima odlične kompresivne osobine koje pomažu u poboljšanju cirkulacije krvi i smanjenju umora mišića tokom plivanja.
  • Ergonomski dizajn – Powerskin ST Next OB racing odelo za devojčice je pažljivo oblikovano kako bi se prilagodilo telu budućih šampionki i obezbedilo optimalnu slobodu pokreta.
  • Optimalno smanjenje otpora u vodi – posebna pažnja se posvećuje dizajnu i konstrukciji kako bi se minimizirao otpor vode. To rezultira poboljšanom brzinom kretanja kroz vodu i boljim rezultatima tokom takmičenja.
  • Tehnologija niskoprofilnih šavova — pruža maksimalnu udobnost
  • Savršeno prianjanje bez i jedne praznine ili talasa
  • Ultra lagan i izdržljiv materijal — najbolja kombinacija lakoće, izdržljivosti i kompresije
  • Poboljšava performanse plivačice
  • Visokotehnološka oprema za plivanje

Sastav:

  • Poliamid 65%
  • Elastin 35%

Pol:

  • Devojčice

Održavanje:

Kako bi osigurali što dužu trajnost, efikasnost i efektivnost racing odela predlažemo Vam sledeće mere:

  • Isprati odmah nakon upotrebe hladnom i nehlorisanom vodom
  • Prati ručno sa sredstvom za osetljive tkanine
  • Sušiti na vazduhu dalje od izvora toplote
  • Ne ostavljati dugo mokro racing odelo u mrežici ili torbi
  • Ne izlagati mokro racing odelo direktnim sunčevim zracima

Recenzije

Još nema komentara.

Budite prvi koji će napisati recenziju za „Arena racing odelo za devojčice – Powerskin ST Next OB (Crveno)“

Na web shop-u su prikazani Arena brojevi pod oznakom F

Kako se izmeriti i odabrati broj?

  1. Izmerite obim grudi
  2. Izmerite obim struka
  3. Izmerite obim kukova
  4. Izmerite dužinu tela (body loop) (NIJE VISINA)
  5. Izmerene veličine pronađite u tabeli veličina i u crnom polju (Arena F veličine) pogledajte Vaš Arena broj

Mera pod D je BODY LOOP !

Body loop

Ukoliko i dalje niste sigurni slobodno nas pozovite!

Arena F veličine6-78-910-1112-13
GRUDI58-6264-6870-7476-78
STRUK54-5656-5858-6060-62
KUKOVI66-6870-7476-8082-86
BODY LOOP95-100105-110115-125130-135
USA/UK22242628
I6-78-910-1112-13
preloader