arena logo

Arena racing odelo za devojčice – Powerskin ST Next OB (Plavo)

9.099,00 RSD

Powerskin ST racing odelo za devojčice sledeće generacije nikada nije bilo savršenije i bliže.

Oseti razliku u poboljšanom racing odelu Powerskin ST Next OB. To je prvo racing odelo za devojčice napravljeno od recikliranih materijala. Za ekološki prihvatljiviju budućnost, odelo od novog materijale je znatno lakše, brže i istovremeno nudi dugotrajniju kompresiju i povećanu izdržljivost. Dizajnirano je sa niskoprofilnim šavovima za savršeno prianjanje i izuzetnu slobodu i fleksibilnost pokreta.

 

Šifra proizvoda: 005877-681 Kategorija: Oznake: , ,

Karakteristike:

  • Optimalna kompresija – Racing odelo za devojčice Powerskin ST Next OB ima odlične kompresivne osobine koje pomažu u poboljšanju cirkulacije krvi i smanjenju umora mišića tokom plivanja.
  • Ergonomski dizajn – Powerskin ST Next OB racing odelo za devojčice je pažljivo oblikovano kako bi se prilagodilo telu budućih šampionki i obezbedilo optimalnu slobodu pokreta.
  • Optimalno smanjenje otpora u vodi – posebna pažnja se posvećuje dizajnu i konstrukciji kako bi se minimizirao otpor vode. To rezultira poboljšanom brzinom kretanja kroz vodu i boljim rezultatima tokom takmičenja.
  • Tehnologija niskoprofilnih šavova — pruža maksimalnu udobnost
  • Savršeno prianjanje bez i jedne praznine ili talasa
  • Ultra lagan i izdržljiv materijal — najbolja kombinacija lakoće, izdržljivosti i kompresije
  • Poboljšava performanse plivačice
  • Visokotehnološka oprema za plivanje

Sastav:

  • Poliamid 65%
  • Elastin 35%

Pol:

  • Devojčice

Održavanje:

Kako bi osigurali što dužu trajnost, efikasnost i efektivnost racing odela predlažemo Vam sledeće mere:

  • Isprati odmah nakon upotrebe hladnom i nehlorisanom vodom
  • Prati ručno sa sredstvom za osetljive tkanine
  • Sušiti na vazduhu dalje od izvora toplote
  • Ne ostavljati dugo mokro racing odelo u mrežici ili torbi
  • Ne izlagati mokro racing odelo direktnim sunčevim zracima

Recenzije

Još nema komentara.

Budite prvi koji će napisati recenziju za „Arena racing odelo za devojčice – Powerskin ST Next OB (Plavo)“

Na web shop-u su prikazani Arena brojevi pod oznakom F

Kako se izmeriti i odabrati broj?

  1. Izmerite obim grudi
  2. Izmerite obim struka
  3. Izmerite obim kukova
  4. Izmerite dužinu tela (body loop) (NIJE VISINA)
  5. Izmerene veličine pronađite u tabeli veličina i u crnom polju (Arena F veličine) pogledajte Vaš Arena broj

Mera pod D je BODY LOOP !

Body loop

Ukoliko i dalje niste sigurni slobodno nas pozovite!

Arena F veličine6-78-910-1112-13
GRUDI58-6264-6870-7476-78
STRUK54-5656-5858-6060-62
KUKOVI66-6870-7476-8082-86
BODY LOOP95-100105-110115-125130-135
USA/UK22242628
I6-78-910-1112-13
preloader